Our webstore uses cookies to offer a better user experience and we recommend you to accept their use to fully enjoy your navigation.

Privatumo politika

Šioje Privatumo politikoje paaiškiname, kokius asmens duomenis mes renkame, kaip juos tvarkome bei saugome, teikdami savo siūlomas paslaugas. Tai apima informaciją, surinktą ne internetu fizinėse parduotuvėse arba gautą teikiant paslaugas klientams ir internetu per mūsų svetaines balticbuy.lt, balticbuy.com, oldtowngifts.lt, linasmedis.lt ir trečiųjų šalių platformas („Svetainės“).

Ši Privatumo politika taip pat taikoma mūsų tiksliniam turiniui, įskaitant internetinius pasiūlymus ir produktų bei paslaugų reklamą, kurią, naršydami internete, galite matyti trečiųjų šalių svetainėse, platformose ir programėlėse („Trečiųjų šalių svetainės“). Atkreipiame dėmesį, jog šios Trečiųjų šalių svetainės gali turėti savo atskirą privatumo politiką ir sąlygas. Maloniai prašome perskaityti jas prieš naudojantis šiomis Trečiųjų šalių svetainėmis.

1. Kas yra atsakingas už Jūsų asmens duomenų tvarkymą?

Mes, UAB „Gintarinis suvenyras“ („Gintarinis suvenyras“ arba „mes“), esame atsakingi už Jūsų asmens duomenų tvarkymą mūsų Svetainėse.

2. Kaip galiu susisiekti su duomenų apsaugos PAREIGŪNU?

Jei turite klausimų, susijusių su tuo, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, galite kreiptis į mūs el. paštu info@gintarinissuvenyras.lt arba paštu: Vilniaus g. 30, Kaunas, LT-44287, Lietuva

3. Kas yra asmens duomenys?

Asmens duomenys yra informacija, pagal kurią galima tiesiogiai ar netiesiogiai Jus identifikuoti („asmens duomenys“). Tai paprastai apima Jūsų vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, tačiau taip pat gali apimti IP adresą, pirkimo istoriją.

4. Kas nutinka, kai Jūs pateikiate mums savo asmens duomenis arba mes gauname Jūsų asmens duomenis kitu būdu?

Mes renkame Jūsų asmens duomenis tiesiogiai keletu būdų, pvz., kai Jūs pateikiate mums savo asmeninę informaciją, registruodamiesi kaip klientas mūsų Svetainėse, registruodamiesi prizų loterijose, žaidimuose ir konkursuose, prenumeruodami mūsų naujienlaiškį, gaudami informaciją arba elektroninius pranešimus, iš mūsų pirkdami produktus ir paslaugas, teikdami užklausas ar susisiekdami su mūsų klientų aptarnavimo personalu.

Kai mums pateikiate savo asmens duomenis, mes juos tvarkome šioje Privatumo politikoje apibrėžtais tikslais ir tvarka. Jei nenorite, kad taip tvarkytume Jūsų asmens duomenis, maloniai prašome jų mums nepateikti.

Mes taip pat galime gauti Jūsų asmens duomenis iš kitų šaltinių, įskaitant komercinio sektoriaus duomenų šaltinius, pvz., viešas duomenų bazes ir duomenų rinktuvus bei informaciją iš trečiųjų šalių. Jei nenorite, kad gautume Jūsų asmens duomenis iš kitų šaltinių, atitinkamiems šaltiniams nurodykite savo pageidavimus.

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis tam, kad suteiktume Jums paslaugas, kaip paaiškinta toliau. Konkrečiais atvejais mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik gavę Jūsų sutikimą, pvz., dažniausiai tada, kai tvarkome Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslams, naudojame slapukus ar vietovės duomenis. Kitais atvejais mes galime vadovautis kitu teisiniu Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindu, pvz., vykdydami sutartį su Jumis ar turėdami kitų teisėtų interesų, pvz., siekdami nusikaltimų prevencijos.

Jei tampate kurios nors mūsų lojalumo programos nariu, galime tai laikyti sutikimu, kad norite, jog tvarkytume Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais. Šių rinkodaros ryšių Jūs galite bet kada atsisakyti ir tai neturės įtakos Jūsų dalyvavimui lojalumo programoje bei jos teikiamai naudai.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis su Jūsų sutikimu, mes paprašysime Jūsų sutikimo konkrečiam duomenų tvarkymo tikslui. Mes taip pat prašysime Jūsų sutikimo, jeigu mums reikėtų Jūsų asmens duomenų kitiems, šioje Privatumo politikoje nenurodytiems tikslams.

Prašome peržiūrėti 6.1 skirsnį, kur rasite daugiau informacijos apie įvairius asmens duomenis, kuriuos galime rinkti, jų rinkimo tikslus ir teisinį šių duomenų tvarkymo pagrindą.

5. Kas nutinka, jeigu klientas yra vaikas?

Mūsų Svetainės skirtos suaugusiesiems, tačiau gali pasitaikyti atvejų, kai dalis klientų, kuriems dar nesukako 16 (šešiolika) metų, peržiūri arba perka produktus mūsų Svetainėse. Jei mes žinome, kad klientui dar nesukako 16 (šešiolika) metų, mes nenaudojame tokio kliento asmens duomenų rinkodaros tikslams, išskyrus atvejus, kai gauname jų tėvų sutikimą.

Norėdami pateikti tėvų sutikimą dėl duomenų naudojimo rinkodaros tikslais, paprašykite savo tėvų ar globėjų paskambinti informacijos telefono numeriu 8-679-78268 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val., ir/arba parašyti elektroniniu el. pašto adresu info@gintarinissuvenyras.lt.

Tam tikrais atvejais, remdamiesi Jūsų atliekamais veiksmais, mes laikysime, kad Jūs gavote tėvų sutikimą. Tada mes pasiliekame teisę spręsti, ar gausite mūsų rinkodaros pranešimus iki pasieksite reikalaujamą amžių.

Mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kad patikrintume Jūsų amžių ir įgyvendintume tam tikram amžiui nustatytus ribojimus.

6. Kokiais tikslais mes tvarkome Jūsų asmens duomenis?

6.1. Mes tvarkome šias Jūsų asmens duomenų kategorijas tokiais tikslais:


Naršymas mūsų Svetainėse

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Informacija apie Jūsų naudojamą naršyklę, kai lankotės mūsų Svetainėse, Jūsų IP adresas ir įrenginio adresas, spustelėtos nuorodos, prieš mūsų Svetainę aplankytos kitos svetainės ir slapukais bei panašiomis sekimo priemonėmis surinkta informacija. Jūsų naudotojo vardas, profilio nuotrauka, lytis, ryšiai ir bet kokia kita informacija, kurią sutinkate bendrinti naudodamiesi trečiųjų šalių svetainėmis (pvz., kai „Facebook“ paspaudžiate „Patinka“).

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes (ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, veikiantys mūsų vardu) naudojame slapukus ir panašias technologijas duomenims apie Jus tvarkyti, kai lankotės mūsų Svetainėse. Mes norime žinoti, ar mūsų Svetainėse lankėtės anksčiau ir kam teikiate pirmenybę, kad galėtume savo patirtį pritaikyti Jums.

Taip pat prašome peržiūrėti 6.2 skirsnį, kuriame rasite išsamesnės informacijos apie slapukus.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūsų sutikimas, kai spustelite „Sutinku“ mūsų svetainėse esančioje Slapukų leidimo priemonėje. Kai kuriais atvejais ir visada, kai tai leidžia įstatymai, remdamiesi Jūsų veiksmais laikysime, kad sutinkate su slapukų naudojimu. Atkreipiame dėmesį, jog turime tvarkyti pagrindinius Jūsų naršymo duomenis, kad suteiktume Jums pagrindines Svetainių funkcijas, pvz., saugų prisijungimą, arba atsimintume, kokiame užsakymo etape esate.


Pirkimas / sutikimas su paslauga

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų telefono numeris, mobiliojo telefono numeris, slaptažodžiai, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, informacija apie mokėjimus (t. y. banko ar kredito kortelės duomenys), užsakymų istorija / norų sąrašas, amžius / gimimo data, lytis, Jūsų užsakymo vykdymo informacija ir kiti asmens duomenys, kuriuos savo noru pateikiate mums.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes apdorojame asmens duomenis, kad pateiktume Jūsų užsakytus produktus, įskaitant užsakomų produktų siuntimą.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus arba prisijungiate prie mūsų svetainių. Jei per 5 (penkis) metus neįvyko jokių sandorių ar prisijungimų, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Mes naudojame šią informaciją Jūsų užsakymui ar bet kuriai kitai Jūsų užsakytai paslaugai vykdyti (sutarčiai vykdyti).


Klientų aptarnavimas

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, namų telefono numeris, mobiliojo telefono numeris, slaptažodžiai, užsakymų istorija, mokėjimų istorija, informacija apie mokėjimus (t. y. informacija apie banką ar kredito korteles), užsakymų istorija / norų sąrašas, amžius / gimimo data, lytis, prašymo vykdymo informacija, skelbiami įrašai ir kitas turinys, kurį pateikiate mūsų Svetainėse, taip pat kita informacija, kurią pateikėte pirkdami ar užsakydami paslaugą, pateikdami užklausą (įskaitant jautrius asmens duomenis).

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, kai susisiekiate su mumis ir kai atsakome į Jūsų užklausas ir komentarus.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Bendro pobūdžio užklausos ir komentarai, susiję su aptarnavimo problemomis, parduotuvės standartais, prekių pasiekiamumu ir kt., saugomi 5 (penkis) metus nuo paskutinio susisiekimo su Jumis dienos.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūsų užklausų, komentarų ir skundų apdorojimas Jūsų prašymu (sutarties arba iš kitų teisėtų veiksmų kilusios prievolės vykdymas).


Galimai Jus dominančių produktų ir paslaugų siūlymas

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, mobiliojo telefono numeris, užsakymų istorija / norų sąrašas (įskaitant Jūsų pirkinius mūsų Svetainėje, parduotuvėje), mokėjimų istorija, amžius, gimimo data, lytis, mūsų Svetainėje Jūsų peržiūrimi produktai, Jūsų veiksmai mūsų Svetainėje ir skaitant mūsų laiškus, Jūsų atsakymai apklausose ar konkursuose, Jūsų pirkimo įpročiai ir prioritetai bei informacija apie Jūsų gyvenimo būdą, pomėgius ir dominančias sritis.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Kad pasiūlytume Jums pritaikytus produktus (įskaitant iš susijusių trečiųjų šalių), kurie Jus galėtų dominti, remdamiesi Jūsų pirkinių istorija ir elgesiu, prioritetais ir mūsų rinkodaros segmentavimo strategijomis. Mes tai galime daryti siųsdami Jums informaciją paštu, el. paštu, naujienlaiškiais, SMS pranešimais, ar telefonu apie produktus, akcijas ir kt. Mes taip pat galime susisiekti su Jumis ir pasiūlyti dalyvauti klientų apklausose, akcijose, prizų loterijose ir konkursuose. Taip pat galite gauti parduotuvių vykdomų akcijų pasiūlymų (pvz., kuponų), kai esate susikūrę paskyrą mūsų Svetainėje ar dalyvaujate lojalumo programoje.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus. Jei per 5 (penkis) metus neįvyko jokių sandorių ar prisijungimų prie Svetainių, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą. Jei internetu apsiperkate kaip svečias, mes Jūsų duomenis saugome 1 (vienerius) metus po apsipirkimo.

Jeigu esate užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį, mes Jūsų duomenis saugosime tol, kol neatsisakysite prenumeratos.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Jūs mums suteikiate leidimą tvarkyti savo asmens duomenis, užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškius, jei perkate internetu kaip svečias arba registruotas vartotojas. Mes susisieksime su Jumis dėl susijusių pasiūlymų, kiek tai leidžia įstatymai, įskaitant nuostatas dėl brukalo (spam) siuntimo.

Jūs bet kada galite atsisakyti mūsų rinkodaros pranešimų, savo profilyje (jeigu jį turite) pasinaudodami Privatumo nuostatų skydu arba paspausdami prenumeratos atsisakymo mygtuką Jums atsiųstuose mūsų rinkodaros laiškuose.


Konkursai ir žaidimai

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų ar mobiliojo telefono numeris, amžius, gimimo data, lytis, naudotojo sukurtas turinys ar bet kokie kiti Jūsų pateikti asmens duomenys – pagal konkurso ar žaidimo poreikius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Vykdyti prizų loterijas, žaidimus ir konkursus, kuriuose pasirenkate dalyvauti, ir nustatyti laimėtoją arba perduoti prizą, jeigu laimite.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

5 (penkis) metus po žaidimo ar konkurso pabaigos, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Šie duomenys mums reikalingi konkurso ar žaidimo dalyvių / laimėtojo identifikacijai ir norint perduoti Jums prizą (sutarties vykdymas). Jei ketintume naudoti Jūsų asmens duomenis rinkodaros tikslais, mes aiškiai pranešime Jums prieš pradedant duomenų tvarkymą ir paprašysime Jūsų sutikimo.


Pirkimas internetu

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų telefono ar mobiliojo telefono numeris, informacija apie užsakytus produktus, užsakymų istorija, informacija apie Jūsų pirkinius, mokėjimo informacija, mokėjimų istorija, amžius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Jūsų internetiniam užsakymui apdoroti ir užsakytiems produktams pristatyti. Jūsų asmens duomenys, susiję su mokėjimo įvykdymu, gali būti persiųsti mokėjimo tarpininkams, siekiant mokėjimų įvykdymo.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus arba jungiatės prie mūsų Svetainių. Jei per 5 (penkis) metus neįvyko jokių sandorių ar prisijungimų, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Šie duomenys mums reikalingi, kad galėtume įvykdyti Jūsų internetu pateiktą užsakymą (sutarties vykdymas);


Nusikaltimų prevencija ir aptarnavimo paslaugos, pvz., registracija

Kokius asmens duomenis mes galime rinkti?

Vardas, pavardė, pašto adresas, el. pašto adresas, namų telefono ar mobiliojo telefono numeris, mokėjimo informacija (pvz., banko informacija), mokėjimų istorija, amžius.

Koks yra šių duomenų tvarkymo tikslas?

Suteikti mūsų aptarnavimo paslaugas, įskaitant Jūsų pateiktų prašymų dėl paslaugų teikimo tvarkymą, sukčiavimo ir kitų nusikaltimų prevenciją, Jūsų tapatybės ir kredito / mokėjimo būsenos tikrinimą bei mokėjimo nurodymų vykdymą. Jūsų asmens duomenys, susiję su mokėjimo įvykdymu, gali būti persiųsti mokėjimo tarpininkams, siekiant mokėjimų įvykdymo, arba perduoti policijai sukčiavimo prevencijos tikslais.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmens duomenis?

Tol, kol perkate pas mus arba jungiantis prie mūsų Svetainių. Jei per 5 (penkis) metus neįvyko jokių sandorių ar prisijungimų, panaikiname arba anonimizuojame Jūsų asmens duomenis, išskyrus atvejus, kai įstatymai nustato ilgesnį tokių duomenų saugojimo terminą.

Koks yra teisinis duomenų tvarkymo pagrindas?

Skirta sukčiavimo nustatymui ir prevencijai, siekiant užtikrinti, kad Jūsų tapatybė ir sandoriai būtų saugūs (derinant interesus su mūsų interesu apsisaugoti nuo sukčiavimo ir apsaugoti savo klientus).

Mes teikiame kitas aptarnavimo paslaugas, kad suteiktume Jums atitinkamas papildomas paslaugas (sutarties vykdymas).

6.2. Slapukai ir panašios technologijos

Mes naudojame slapukus ir panašias technologijas („slapukai“), kad pagerintume savo produktus ir Jūsų patirtį mūsų Svetainėse, rinkdami informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų Svetainėmis. Dalis naudojamų slapukų reikalingi pagrindinėms Svetainės funkcijoms, pvz., siekiant suteikti saugų prisijungimą arba įsiminti, kuriame užsakymo etape esate; tačiau slapukus mes taip pat naudojame ir analizuodami naudojimąsi Svetaine (kad galėtume įvertinti ir pagerinti jos veikimą); reklamos slapukus naudoja reklamos įmonės, kad pateiktų Jūsų interesus atitinkančią reklamą.

Taip pat, rinkdami informaciją apie Jūsų įrenginį ir susiedami su Jūsų asmens duomenimis, galime geriau pritaikyti savo Svetainę Jūsų poreikiams ir interesams, užtikrinti, kad mūsų Svetainė Jums suteiktų geriausią patirtį.

Naudodami „Google Analytics“, nustatėme paslaugą, kad, kai tik duomenis gauna „Analytics Collection Network“ https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=en, dar prieš išsaugant ar apdorojant duomenis, Jūsų IP adresas būtų anonimizuotas. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ sekimo visose Svetainėse, apsilankykite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

7. Kam galime perduoti (bendrinti) Jūsų asmens duomenis?

7.1. Mūsų paslaugų teikėjai

Mes Jūsų asmens duomenis bendriname šiems duomenų tvarkytojams (t. y. paslaugų teikėjams, kurie padeda mums atlikti pirmiau nurodytas užduotis):

 • Naujienlaiškių siuntimo įmonė UAB „MailerLite“.
 • Siuntinių pristatymo tarnybos UAB „VeniPak“, AB „Lietuvos paštas“, UAB „DHL Lietuva“ ir kt.
 • Patikimoms trečiosioms šalimis, padedančioms mums tvarkyti ir analizuoti Jūsų asmens duomenis, bei palaikančioms, kai siūlome 6.1. punkte aptartus produktus ir paslaugas, kurie gali Jus sudominti.
 • Jeigu iš mūsų užsisakote produktą – patikimoms trečiosioms šalimis, kad įgalintume mokėjimus ir Jūsų užsakytų produktų pristatymą bei paslaugų teikimą. Jei nedavėte sutikimo, šios patikimos trečiosios šalys neturi mūsų įgaliojimo naudoti Jūsų asmens duomenis jokiu kitu būdu, išskyrus nurodytą šiame punkte; mes reikalaujame šias patikimas trečiąsias šalis naudoti tinkamas technines ir organizacines priemones, siekiant užtikrinti Jūsų asmens duomenų saugumą.

Pabrėžiame, jog šiems duomenų tvarkytojams keliame griežtus reikalavimus pagal taikytinus duomenų apsaugos įstatymus, kad jie tvarkytų Jūsų asmens duomenis, vadovaudamiesi tik mūsų nurodytais tikslais bei apimtimi ir atitiktų aukštus IT saugumo standartus.

7.2. Kiti gavėjai

Mes Jūsų asmens duomenis bendriname šioms trečiosioms šalims, kurios apdoroja Jūsų asmens duomenis savo tikslams (t. y. šios trečiosios šalys nėra mūsų įgalioti duomenų tvarkytojai, jos naudoja Jūsų asmens duomenis savo interesais arba dėl to, kad jūs su tuo sutikote):

 • Teisėsaugos ir kitoms institucijoms, jeigu atskleisti Jūsų asmens duomenis reikalaujama pagal įstatymus, teisėtą valdžios institucijų/pareigūnų nurodymą ar teismo sprendimą.

Pažymime, kad mes niekada nebendriname Jūsų asmens duomenų socialiniuose tinkluose. Kai mes plečiame savo klientų ratą ar atitaikome klientus per socialinius tinklus, pvz., „Facebook“ ar „Google“, Jūsų asmens duomenis padarome anoniminius prieš juos persiųsdami. Jeigu ateityje būtų pakeitimų ir mes turėtume Jūsų asmens duomenis bendrinti socialiniuose tinkluose, mes iš anksto paprašysime Jūsų sutikimo.

7.3. Dalijimasis informacija apie Jūsų naudojimąsi Svetaine

Jums sutikus, mes dalinsimės informacija apie naudojimąsi Svetaine su patikimomis trečiosiomis šalimis (t. y. reklamuotojais, reklamos agentūromis, reklamos tinklais, duomenų apsikeitimo subjektais ir kt.), kad, remdamiesi Jūsų ankstesne veikla mūsų Svetainėje, pateiktume Jums pritaikytą ir Jus galintį dominti turinį. Šios patikimos trečiosios šalys gali nustatyti ir naudoti savo slapukus, tinklalapio indikatorius ir panašias sekimo technologijas Jūsų įrenginyje, kad padėtų mums pateikti Jums pritaikytą turinį ir reklamą, kai apsilankote atitinkamose mūsų Svetainėse. 6.2 skirsnyje galite rasti daugiau informacijos apie slapukus ir jų atsisakymą.

Vis dėlto, net ir Jums atsisakius, Jūs vis tiek galėsite matyti mūsų reklamą, kuri nebus pritaikyta individualiai Jums pagal informaciją apie Jūsų naudojimąsi Svetaine.

8. Kiek laiko tvarkome Jūsų asmeninius duomenis?

Jūsų asmens duomenis tvarkome tik tol, kol įgyvendiname pirmiau minėtus tikslus, kuriems rinkome arba gavome Jūsų asmens duomenis, ir pasibaigia mūsų įsipareigojimų terminai saugoti įrašus, kaip nurodyta 6.1 skirsnyje.

9. Kokios yra Jūsų teisės?

Jei tenkinami atitinkami reikalavimai, Jūs turite šias teises:

 • Gauti iš mūsų patvirtinimą, kad mes tvarkome Jūsų asmens duomenis arba ne, ir, jeigu taip, gauti prieigą prie savo asmens duomenų ir su jais susipažinti;
 • Reikalauti iš mūsų ištaisyti netikslius Jūsų asmens duomenis;
 • Reikalauti iš mūsų panaikinti Jūsų asmens duomenis („teisė būti pamirštam“);
 • Nesutikti su Jūsų asmens duomenų tvarkymu;
 • Reikalauti iš mūsų apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir
 • Kreiptis į mus dėl Jūsų asmens duomenų perkeliamumo – gauti mūsų turimus Jūsų asmens duomenis struktūruota, įprastai naudojama bei automatiškai nuskaitoma forma ir persiųsti juos kitam duomenų valdytojui.

Daugiau sužinoti apie šias teises galite https://www.ada.lt/. Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, kreipkitės į duomenų apsaugos pareigūną, kurio kontaktiniai duomenys nurodyti 2 skirsnyje, arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais tel. 8 679 78268.

Atminkite, kad Jums nebūtina kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną, jei norite pasinaudoti savo teise nebegauti iš mūsų rinkodaros pranešimų. Jūs galite atsisakyti šių pranešimų srityje „Privatumo nustatymai“, esančioje mūsų Svetainės lange „Mano paskyra“, jeigu turite paskyrą pas mus, tiesiogiai pasinaudodami mūsų siunčiamais rinkodaros pranešimais arba kreipdamiesi į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą 8 679 78268.

10. Ar galite atšaukti savo sutikimą mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis?

Tais atvejais, kai Jūsų sutikimas sudaro teisinį pagrindą mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis, savo sutikimą galite atšaukti tokiais būdais:

 • Rinkodaros pranešimai: prisijungę prie savo paskyros srityje „Privatumo nustatymai“ arba pasinaudodami prenumeratos atsisakymo nuoroda, esančia bet kuriame mūsų atsiųstame rinkodaros pranešime.
 • Kiti tikslai: siųskite mums el. laišką info@gintarinissuvenyras.lt arba skambinkite mūsų klientų aptarnavimo tarnybai, kaip nurodyta 10 skirsnyje.

Atminkite, kad Jūsų sutikimo atšaukimas neturi įtakos Jūsų asmens duomenų tvarkymo teisėtumui prieš atšaukimą.

11. Ar galite skųstis duomenų apsaugos institucijoms?

Jeigu manote, kad tvarkydami Jūsų asmens duomenis pažeidžiame duomenų apsaugos įstatymus, galite pateikti skundą kompetentingai prižiūrinčiai institucijai Lietuvos Respublikoje ar kitoje valstybėje, kurioje gyvenate, dirbate arba kurioje buvo pažeistas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas.

12. Kaip mes užtikriname Jūsų asmens duomenų saugumą?

Mes naudojame tinkamas technines ir organizacines priemones, leidžiančias apsaugoti Jūsų pateiktus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo, neteisėto atskleidimo ar neteisėtos prieigos prie Jūsų asmens duomenų.

13. Ar galime pakeisti Privatumo politiką?

Esant poreikiui, mes galime keisti šią Privatumo politiką, čia paskelbdami atnaujintą Privatumo politikos versiją. Maloniai prašome Jus dažnai aplankyti šią skiltį ir susipažinti su aktualia Privatumo politika.